Дайджест новин від Донецькоблгазу щодо виконаних протягом тижня робіт:

Костянтинівське УГГ:

У Костянтинівці протягом тижня на газових мережах виявлено 8 пошкоджень, які виникли внаслідок бойових дій та спричинили за собою тимчасове відключення від газопостачання 3 абонентів. 

Також пошкодження на газових мережах внаслідок обстрілу було зафіксовано у с. Іллінівка. До 1 абонента демонтовано газопровід-ввід у зв’язку з руйнацією будинку.

У с. Нова Полтавка газовикам вдалося відновити газопостачання до 108 абонентів, які залишились без газу внаслідок обстрілу минулого тижня.

Газова служба продовжує аварійно-відновлювальні роботи з ліквідації наслідків бойових дій на системі газопостачання.

Мобільна бригада абонвідділу надала фахові консультації 18 абонентам у с. Іллінівка. 

Слов’янське УГГ:

У Слов’янську на газових мережах виявлено 1 пошкодження, яке виникло внаслідок бойових дій. 

Крім цього, у місті внаслідок аварійної ситуації, пов’язаної з газом, тимчасово було відключено 8 абонентів. 

За зверненнями споживачів у місті відновлено газопостачання до 12 приватних будинків. Після ремонтних робіт відновлено газопостачання до 65 квартир.

У Лимані протягом тижня вдалося відновити доступ до газу до 163 абонентів з 321, які залишились без газу внаслідок бойових дій. За зверненнями споживачів у деокупованому місті відновлено газопостачання до 6 приватних будинків. 

Внаслідок пошкодження на газопроводі без газопостачання залишаються сел. Дробишеве (248 абонентів) та с. Ярова (10 абонентів).

Мобільна бригада абонвідділу надала фахові консультації 30 абонентам у м. Миколаївка та 27 абонентам у сел. Черкаське.

Краматорське УГГ:

У м. Краматорськ відновлено газопостачання до 168 квартир після відключення для встановлення газових лічильників. За зверненнями споживачів відновлено газопостачання до 4 абонентів. Виконано 133 ремонтних заявки.

Після ремонтів на фланцевих з’єднаннях поновлено доступ до газу до 64 квартир. Зазначимо, що відновлення газопостачання після ремонтних робіт здійснюється до тих абонентів, де немає порушень чинних нормативних документів.

Мобільна бригада абонвідділу Дружківського відділення надала фахові консультації 19 абонентам у с. Торське.

Красноармійське УГГ:

У Покровську протягом тижня на газових мережах виявлено 5 пошкоджень, які виникли внаслідок бойових дій та спричинили за собою тимчасове відключення від газопостачання 126 абонентів. Відновити доступ до газу вдалося до 118 домоволодінь. 

Минулого тижня газовиками виконано ТО запірної арматури у кількості 4 од.

Комплексно-приладовим методом обстежено 22 кілометри газопроводу.

Відновлено газопостачання до 16 квартир після відключення для встановлення газових лічильників.

Виконувались роботи з розчищення охоронних зон біля шафових газорегуляторних пунктів та вздовж трас газопроводів.

За кошти населення тривають роботи з перевірки димових та вентиляційних каналів.

Триває робота з виявлення випадків несанкціонованого споживання природного газу. Протягом минулого тижня працівниками Донецькоблгазу складено 15 актів про порушення. Зокрема, у м. Слов'янськ — 3, м. Краматорськ — 1, м. Костянтинівка — 10, м. Дружківка — 1.

За виявленими фактами складено акти про порушення, які розглядатимуться під час засідання комісій у відповідних УГГ, у результаті чого будуть прийняті рішення про донарахування необлікованих обсягів споживання природного газу.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»