Дайджест новин від Донецькоблгазу щодо виконаних протягом тижня робіт

Костянтинівське УГГ:

У Костянтинівці на газових мережах виявлено 3 пошкодження, які виникли внаслідок бойових дій. Це спричинило за собою тимчасове відключення від газопостачання 98 абонентів. Відновити доступ до газу вдалося до 68 будинків.

Газова служба продовжує аварійно-відновлювальні роботи з ліквідації наслідків бойових дій на системі газопостачання.

Мобільна бригада абонвідділу надала фахові консультації 21 абоненту у с. Іллінівка. 

Слов’янське УГГ:

У Слов’янську на газових мережах виявлено 1 пошкодження, яке виникло внаслідок бойових дій. Також пошкодження від ворожих атак було зафіксовано у м. Миколаївка.

У Лимані виявлено 6 пошкоджень, які виникли внаслідок обстрілу та спричинили за собою тимчасове відключення 17 абонентів. Крім цього, у деокупованому місті внаслідок аварійної ситуації, пов’язаної з газом, тимчасово було відключено 5 абонентів. Нині доступ до газу відновлено в повному обсязі.

У Слов’янську за зверненнями споживачів відновлено газопостачання до 1 приватного будинку та 13 квартир. Після ремонтних робіт відновлено газопостачання до 25 квартир.

Мобільна бригада абонвідділу надала фахові консультації 30 абонентам у м. Миколаївка та 34 абонентам у с. Новомиколаївка.

Краматорське УГГ:

У м. Краматорськ відновлено газопостачання до 169 квартир після відключення для встановлення газових лічильників. За зверненнями споживачів відновлено газопостачання до 5 абонентів. Виконано 117 ремонтних заявок.

Після ремонтів на фланцевих з’єднаннях поновлено доступ до газу до 144 квартир. Зазначимо, що відновлення газопостачання після ремонтних робіт здійснюється до тих абонентів, де немає порушень чинних нормативних документів.

Мобільна бригада абонвідділу надала фахові консультації 36 абонентам у сел. Ясногірка, 20 — у сел. Красноторка, 42 — у сел. Біленьке та 22 абонентам у селах Сергіївка та Андріївка.

Красноармійське УГГ:

Газовиками відпрацьовано 6 ремонтних заявок та відремонтовано 11 опор газопроводів. Виконано ТО запірної арматури у кількості 17 од.

Комплексно-приладовим методом обстежено більше 12 кіломтерів газопроводу.

Відновлено газопостачання до 18 квартир після відключення для встановлення газових лічильників.

Службою електрохімічного захисту виконувалась перевірка ізолюючих фланцевих з'єднань у кількості 15 штук.

Виконувались роботи з розчищення охоронних зон біля шафових газорегуляторних пунктів та вздовж трас газопроводів.

За кошти населення тривають роботи з перевірки димових та вентиляційних каналів.

Триває робота з виявлення випадків несанкціонованого споживання природного газу. Протягом минулого тижня працівниками Донецькоблгазу складено 12 актів про порушення. Зокрема, у м. Слов'янськ — 6, м. Краматорськ — 2, м. Костянтинівка — 4.

За виявленими фактами складено акти про порушення, які розглядатимуться під час засідання комісій у відповідних УГГ, у результаті чого будуть прийняті рішення про донарахування необлікованих обсягів споживання природного газу.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»