Донецькоблгаз інформує щодо виконаних протягом тижня робіт:

Костянтинівське УГГ:

Фахівці Костянтинівського УГГ протягом минулого тижня виявили три пошкодження системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій та спричинили за собою відключення одного абонента.

Повернули газ до с. Новооленівка, яке внаслідок обстрілу опинилося без газопостачання. 46 приватних будинків знову мають доступ до газу.

Триває ліквідація наслідків бойових дій на газових мережах в зоні діяльності Костянтинівського УГГ.

Слов’янське УГГ:

У Слов’янську виявлено одне пошкодження газових мереж, яке виникло внаслідок бойових дій.

За зверненнями споживачів відновлено газопостачання до 10 квартир.

На деокупованій частині Донеччини вдалося відновити газопостачання до 3 домоволодінь у Лимані та 13 — у с. Коровій Яр.

У Лимані внаслідок аварійної ситуації, пов’язаної з газом, тимчасово було відключено 86 абонентів. Нині доступ до газу відновлено до 67 абонентів.

Мобільні бригади абонвідділу надали фахові консультації 35 абонентам у м. Миколаївка. Також прийом абонентів було здійснено у с. Рубці та сел. Черкаське, де 62 споживача отримали фахові консультації від газової служби.

Красноармійське УГГ: 

Відновлено газопостачання до 19 квартир після відключення для встановлення газових лічильників. 

Виконано 1 ремонтну заявку. Відремонтовано 2 опори газопроводів.

Обстежено систему газопостачання на 8 вулицях міста за допомогою приладу «RMLD». Виявлено 1 виток газу з подальшим його усуненням.

Виконано ТО запірної арматури у кількості 37 од.

Краматорське УГГ:

У м. Краматорськ відновлено газопостачання до 188 квартир після відключення для встановлення газових лічильників. За зверненнями споживачів відновлено газопостачання до 8 абонентів. Виконано 161 ремонтну заявку.

Після ремонтів на фланцевих з’єднаннях поновлено доступ до газу до 72 квартир. Зазначимо, що відновлення газопостачання після ремонтних робіт здійснюється до тих абонентів, де немає порушень чинних нормативних документів.

У Дружківці на газових мережах виявлено 1 пошкодження, яке виникло внаслідок бойових дій та спричинило за собою відключення 1 абонента. 

У селищі Райське виявлено 2 пошкодження газових мереж, які виникли внаслідок бойових дій та спричинили за собою відключення 13 абонентів. Нині у селищі доступ до газу відновлено до 10 будинків.

Крім цього, у Дружківці внаслідок аварійної ситуації, пов’язаної з газом, тимчасово було відключено 8 абонентів. Нині доступ до газу відновлено в повному обсязі.

За кошти населення тривають роботи з перевірки димових та вентиляційних каналів.

Триває робота з виявлення випадків несанкціонованого споживання природного газу. Протягом минулого тижня працівниками Донецькоблгазу складено 15 актів про порушення. Зокрема, у м. Слов'янськ — 3, м. Краматорськ — 6, м. Костянтинівка — 6.

За виявленими фактами складено акти про порушення, які розглядатимуться під час засідання комісій у відповідних УГГ, у результаті чого будуть прийняті рішення про донарахування необлікованих обсягів споживання природного газу.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»