Дайджест новин від Донецькоблгазу щодо виконаних протягом тижня робіт 

Костянтинівське УГГ

У Костянтинівці було виявлено 2 пошкодження системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій та спричинили за собою тимчасове відключення 121 абонента. Нині доступ до газу відновлено до 116 абонентів. Зокрема, фахівці Костянтинівського УГГ виконали роботи з реконструкції пошкодженої ділянки підземного газопроводу в надземне положення. Відновлено газопостачання до 116 квартир, які на період проведення робіт були тимчасово без газу.

Внаслідок ворожого обстрілу без газу опинилось село Тарасівка (77 абонентів) та село Новооленівка (46 абонентів).

Також було виявлено пошкодження газових мереж в Іванопіллі.

Слов’янське УГГ

У Слов’янську було виявлено 1 пошкодження системи газопостачання, яке виникло внаслідок бойових дій. Крім цього, внаслідок аварійної ситуації, пов’язаної з газом, у місті тимчасово відключено 5 абонентів.

За зверненнями споживачів відновлено доступ до газу до 1 абонента у Слов’янську та 3 — у м. Миколаївка. У деокупованому Лимані вдалося відновити газопостачання до 7 абонентів. 

Після ремонтних робіт по усуненню витоків газу на відключаючих пристроях доступ до газу поновлено до 167 абонентів.

Виконано реконструкцію газової мережі з винесенням лічильника на межу балансової належності. 

Мобільна бригада абонвідділу надала фахові консультації 29 абонентам у м. Миколаївка та 18 абонентам у с. Новоселівка.

Краматорське УГГ

У Краматорську та Дружківці виявлені та ліквідовані пошкодження системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій.

Крім цього, у Дружківці внаслідок аварійної ситуації, пов’язаної з газом, тимчасово було відключено 11 абонентів. Нині доступ до газу відновлено до 9 абонентів.

У м. Краматорськ відновлено газопостачання до 180 квартир після відключення для встановлення газових лічильників. За зверненнями споживачів  відновлено газопостачання до 4 абонентів. Виконано 153 ремонтних заявки.

Після ремонтів на фланцевих з’єднаннях поновлено доступ до газу до 200 квартир. Зазначимо, що відновлення газопостачання після ремонтних робіт здійснюється до всіх абонентів, де немає порушень чинних нормативних документів.

Красноармійське УГГ

У м. Українськ газовики замінили 4 метри газопроводу, який було пошкоджено внаслідок обстрілу. 

У Покровську виконано ремонтні роботи із заміни 11 метрів газопроводу та 2 опор. Відновлено газопостачання до 141 абонента, що на період проведення робіт були тимчасово без газу.

Газовики усунули понад 14 витоків газу, виявивши їх за допомогою приладу «RMLD».

Відновлено газопостачання до 27 квартир після відключення для встановлення газових лічильників.

Відпрацьовано 13 ремонтних заявок. Відремонтовано 4 опори газопроводів.

Виконано ТО запірної арматури у кількості 13 од.

За кошти населення тривають роботи з перевірки димових та вентиляційних каналів.

Триває робота з виявлення випадків несанкціонованого споживання природного газу. Протягом минулого тижня працівниками Донецькоблгазу складено 23 акти про порушення. Зокрема, у м. Слов'янськ — 7, м. Краматорськ — 4, м. Костянтинівка — 5, м. Дружківка — 7.

За виявленими фактами складено акти про порушення, які розглядатимуться під час засідання комісій у відповідних УГГ, у результаті чого будуть прийняті рішення про донарахування необлікованих обсягів споживання природного газу.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»