Фахівці Костянтинівського УГГ виявили 41 пошкодження системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій. Пошкодження ліквідовано, доступ до газу поновлено до 72 абонентів. 

Виконано аварійно-відновлювальні роботи зі встановлення газопроводу на опори, який було збито в результаті ворожої атаки.

Газовики Краматорська за зверненнями споживачів відновили газопостачання до 25 абонентів. 

Після ремонтних робіт на фланцевих та різьбових з’єднаннях поновлено доступ до газу до 55 абонентів.

Відновлено газопостачання до 136 квартир після відключення для встановлення газових лічильників.

Фахівцями відпрацьовано 43 ремонтних заявки.

Фахівці Слов’янського УГГ відновили газопостачання до 58 абонентів у м. Лиман та 1 абонента у м. Слов’янськ. Газовиками відпрацьовано 22 ремонтні заявки. Виконано реконструкцію газової мережі з виносом газового лічильника на межу балансової належності у м. Миколаївка. 

Після ремонтних робіт по усуненню витоків газу на відключаючих пристроях поновлено доступ до газу до 13 квартир. 

Мобільна бригада абонвідділу прийняла 49 абоненти у м. Миколаївка. 

Газовики Покровська виявили чисельні пошкодження на газових мережах, які виникли внаслідок бойових дій. Пошкодження ліквідовано, доступ до газу поновлено до 16 абонентів. 

Фахівцями Красноармійського УГГ відпрацьовано 6 ремонтних заявок. За кошти населення здійснюється перевірка димовентиляційних каналів.

Аварійно-диспетчерською службою Донецькоблгазу протягом тижня зареєстровано 4 витоки газу, які не пов’язані з бойовими діями, що спричинили за собою тимчасове відключення 15 абонентів. 

Триває робота з виявлення випадків несанкціонованого споживання природного газу. Протягом минулого тижня працівниками Донецькоблгазу складено 14 актів про порушення. Зокрема, у м. Краматорськ — 2, м. Слов'янськ — 4, м. Костянтинівка — 6, м. Дружківка — 2.

За виявленими фактами складено акти про порушення, які розглядатимуться під час засідання комісій у відповідних УГГ, у результаті чого будуть прийняті рішення про донарахування необлікованих обсягів споживання природного газу.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»