Фахівці Костянтинівського УГГ виявили у місті 36 пошкоджень системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій. Доступ до газу відновлено до 29 абонентів.

У с. Стара Миколаївка виявлено 61 пошкодження на газових мережах. Нині наслідки бойових дій ліквідовано — 73 абоненти знову мають доступ до газу. До одного будинку демонтовано газопровід-ввід у зв’язку з руйнуванням помешкання. 

Мобільна бригада абонвідділу прийняла 18 абонентів у с. Степанівка.

Газовики Покровська протягом тижня виконали 20 ремонтних заявок.  

Відремонтовано перехід газопроводу через дорогу, який було пошкоджено автівкою. 

Виїзний прийом абонентів було розпочато у с. Гришине. Втім обслуговування населення було скасовано через обстріл. Фахові консультації встигли отримати 4 абоненти.

Фахівці Краматорського УГГ виконали 71 ремонтну заявку. За зверненнями споживачів відновлено газопостачання до 35 абонентів.

Після ремонтних робіт на фланцевих та різьбових з’єднаннях поновлено доступ до газу до 198 квартир.
Внаслідок обстрілу у с. Олексієво-Дружківка зафіксовано два пошкодження газових мереж. До одного будинку демонтовано газопровід-ввід у зв’язку з руйнуванням помешкання. 

Газовики Слов’янська минулого тижня відновили газопостачання до 34 абонентів, з яких 24 домоволодіння — на деокупованих територіях Донеччини.
Внаслідок обстрілу на газових мережах Слов’янська було зафіксовано одне пошкодження. 

Після ремонтних робіт по усуненню витоків газу на відключаючих пристроях поновлено доступ до газу до 40 квартир. 

Газовиками відпрацьовано 17 ремонтних заявок.

Мобільна бригада абонвідділу прийняла 64 абоненти у с. Новомиколаївка та 53 — у с. Рубці.

Аварійно-диспетчерською службою Донецькоблгазу протягом тижня зареєстровано 2 витоки газу, які не пов’язані з бойовими діями, що спричинили за собою тимчасове відключення 3 абонентів. 

Триває робота з виявлення випадків несанкціонованого споживання природного газу. Протягом минулого тижня працівниками Донецькоблгазу складено 22 акти про порушення. Зокрема, у м. Краматорськ — 5, м. Слов'янськ — 7, м. Костянтинівка — 7, м. Дружківка — 3.

За виявленими фактами складено акти про порушення, які розглядатимуться під час засідання комісій у відповідних УГГ, у результаті чого будуть прийняті рішення про донарахування необлікованих обсягів споживання природного газу.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»