Фахівці Костянтинівського УГГ у с. Нова Полтавка виявили та ліквідували два пошкодження системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій. 

У Костянтинівці через виявлений виток газу на ввідному газопроводі тимчасово від газопостачання було відключено 15 квартир. Нині споживачі знову з газом.

Газовики Слов’янська виявили та ліквідували 13 пошкоджень системи газопостачання 

у с. Рай-Олександрівка. 

Крім цього, у Слов’янську виконано 18 ремонтних заявок. Відновлено газопостачання до 22 квартир після ремонтних робіт по усуненню витоків газу.

Мобільна група абонентського відділу Словʼянського УГГ здійснювала прийом населення в селі Привілля, де необхідні консультації отримали 39 абонентів.

Газовики Краматорська відновили газопостачання до 135 квартир після відключення для встановлення газових лічильників.

Крім цього, відпрацьовано 38 ремонтних заявок.

За зверненнями споживачів відновлено газопостачання до 70 абонентів.

Відновлено газопостачання до 5 багатоповерхових будинків після робіт з ремонту фланцевих та різьбових з’єднань.

Виїзні бригади абонвідділу здійснили прийом населення у Ясногірці, Красноторці та Біленькому. Оператори надали необхідні консультації 122 абонентам.

Фахівці Красноармійського УГГ завершили відновлювальні роботи у Мирнограді, повернувши доступ до газу до 142 квартир та 340 будинків. 

Крім цього, газовиками виконано дві ремонтні заявки. 

Служба електрохімічного захисту виконала підключення трьох станцій катодного захисту.

Аварійно-диспетчерською службою Донецькоблгазу протягом тижня зареєстровано 1 витоки газу, які не пов’язані з бойовими діями, що спричинили за собою тимчасове відключення 9 абонентів. 

Триває робота з виявлення випадків несанкціонованого споживання природного газу. Протягом минулого тижня працівниками Донецькоблгазу складено 11 актів про порушення. Зокрема, у м. Краматорськ — 4, м. Слов'янськ — 4, м. Костянтинівка — 2, м. Дружківка — 1


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»