Фахівцям Костянтинівського УГГ протягом тижня вдалося відновити газопостачання до 99 абонентів. Зокрема, у с. Іллінівка блакитне паливо відновлено 90 абонентам, які опинилися без газу через збитий автівкою газопровід.

У Краматорську відновлено газопостачання до 35 квартир. Багатоповерхові будинки відключалися у зв'язку з плановим ремонтом фланцевих з’єднань. Також за заявками абонентів відновлено газ до 61 квартири. У приватному секторі міста газовики виконали ремонт газопроводу. 

У с. Привілля зафіксовано збитий автівкою газопровід. Внаслідок аварійної ситуації 7 абонентів залишились без газопостачання. Фахівці Слов’янського УГГ продовжують відновлювальні роботи на місці події. 

Крім того, газовики продовжують відновлення газопостачання на деокупованих територіях області. Зокрема, протягом тижня у с. Дробишеве було виявлено 43 пошкодження системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій.

У Селидовому виявлено 4 пошкодження газових мереж, спричинених ворожим обстрілом. Встановити точні об’єми пошкоджень, завдані цим обстрілом, поки неможливо. 

Працівники Красноармійського УГГ виконали у Мирнограді газифікацію приватного будинку та ремонт опори газопроводу. Як зазначалося раніше, відновлено газопостачання до 90 квартир багатоповерхового будинку, які опинилися без газу через наявність води у газовому стояку. 

Крім того, аварійно-диспетчерською службою Донецькоблгазу протягом тижня зареєстровано три витоки газу, не пов’язані з бойовими діями, які спричинили за собою тимчасове відключення 10 абонентів.

Службою дисципліни споживання природного газу Донецькоблгазу викрито 9 випадків несанкціонованого споживання природного газу:

  • Покровськ —1 порушення;
  • Краматорськ — 3 порушення;
  • Дружківка — 4 порушення;
  • Слов’янськ — 2 порушення.

За виявленими фактами складено акти про порушення, які розглядатимуться під час засідання комісій у відповідних УГГ, у результаті чого будуть прийняті рішення про донарахування необлікованих обсягів споживання природного газу.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»