У Краматорську виконано реконструкцію газової мережі з виносом лічильника на межу балансової належності. У багатоповерхових будинках тривають ремонтні роботи на фланцевих з’єднаннях та запірних арматурах.

Фахівці Слов’янського УГГ виконали ремонт опор газопроводів у с. Рай-Олександрівка.

Триває обстеження системи газопостачання на деокупованих територіях. Зокрема, протягом тижня виявлено 36 пошкоджень у с. Дробишеве, 1 пошкодження у м. Лиман, 2 пошкодження у с. Ярова. 

У Покровську виконано реконструкцію газової мережі абоненту державного сектору. Виконано заміну газового вводу, на якому раніше було виявлено витік газу.

Фахівці Костянтинівського УГГ виконали ремонт станції катодного захисту та продовжують роботи зі встановлення протекторних установок для захисту підземних газопроводів. 

Крім цього, зафіксовано одне пошкодження системи газопостачання, яке виникло внаслідок бойових дій. Відключень абонентів при цьому вдалося уникнути.

Внаслідок негоди зафіксовано наступні пошкодження газових мереж:

  • у Покровську — газопровід середнього тиску;
  • у Краматорську — газопровід середнього тиску;
  • у Слов’янську — дворовий ввід;
  • у Костянтинівці — дворовий ввід. 


Аварійні ситуації вчасно локалізовано. Газовики працюють над ліквідацією наслідків негоди. 

Аварійно-диспетчерською службою Донецькоблгазу зареєстровано три витоки газу, не пов’язані з бойовими діями, які спричинили за собою тимчасове відключення 8  абонентів.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»