Газовики Костянтинівки виявили 11 пошкоджень системи газопостачання, спричинених бойовими діями, внаслідок чого 44 абоненти тимчасово відключено від газопостачання. 

Поза тим, фахівцями Костянтинівського УГГ відновлено газопостачання до 4 абонентів приватного сектору. Споживачі одного з районів міста не мали доступу до газу ще з серпня цього року через розгерметизацію газопроводу, яка сталася внаслідок артилерійського обстрілу. Працівники міськгазу виконали ремонтні роботи на пошкоджених ділянках газопроводів зі встановленням опор та відновили газопостачання до споживачів.

Фахівці Слов’янського УГГ минулого тижня виявили та ліквідували низку пошкоджень системи газопостачання без витоків газу, які виникли внаслідок бойових дій:

  • 64 пошкодження у с. Дробишеве,
  • 28 пошкоджень у м. Лиман,
  • 3 пошкодження у с. Богородичне,
  • 1 пошкодження у с. Рай-Олександрівка.

Крім того, у Слов’янську зафіксовано несанкціоноване втручання в систему газопостачання з метою необлікованого використання природного газу. Представниками міськгазу складено акт про порушення. Абонента приватного сектору відключено від системи газопостачання. 

У Краматорську внаслідок аварійної ситуації тимчасово відключено 9 абонентів багатоповерхового будинку. Відновлення постачання газу можливе лише після того, як фахівці міськгазу виконають детальне обстеження системи газопостачання на місці аварії.

Крім цього, минулого тижня у місті виявлено крадіжку газового обладнання, внаслідок чого абонента відключено від системи газопостачання. 

У Мирнограді газовики виконують заміну ділянки надземного газопроводу середнього тиску. Газову трубу було пошкоджено раніше внаслідок негоди. Фахівці Красноармійського УГГ замінили 6 метрів газогону діаметром 108 мм.

Аварійно-диспетчерською службою Донецькоблгазу зареєстровано п’ять витоків газу, не пов’язаних з бойовими діями, які спричинили за собою тимчасове відключення 17 абонентів.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»