У Слов'янську минулого тижня виявлено самовільне втручання в систему газопостачання, внаслідок якої 72 квартири тимчасово перебували без газопостачання. Після ліквідації аварійної ситуації газопостачання до абонентів відновлено в повному обсязі, крім абонента, який здійснив порушення.  

Фахівцями Слов’янського УГГ виконано газифікацію будинку у приватному секторі міста. 

У Лимані протягом тижня виявлено 53 пошкодження об’єктів системи газопостачання без витоків газу, які виникли в результаті бойових дій. Разом із тим у місті за цей період відновлено газопостачання ще до 110 абонентів. 

В Олексієво-Дружківці легкова автівка збила з опори газопровід низького тиску. Відключення абонентів вдалося уникнути. Тривають відновлювальні роботи.

Газовики Краматорська продовжують роботи з безкоштовного встановлення лічильників газу. 

У Покровську через шквальний вітер дерево впало на газопровід. Витоків газу не виявлено.

Фахівцями Красноармійського УГГ минулого тижня виконано газифікацію трьох приватних будинків. 

Газовики Костянтинівського УГГ продовжують роботи з ліквідації наслідків бойових дій, обстежуючи фланцеві та різьбові з’єднання газопроводів. Зокрема, протягом минулого тижня у м. Торецьк виявлено близько 100 метрів пошкодженого газопроводу. 

Аварійно-диспетчерською службою Донецькоблгазу зареєстровано два витоки газу, не пов’язаних з бойовими діями, які спричинили за собою тимчасове відключення 64 абонентів.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»