У Покровську відновлено газопостачання до багатоповерхівки, яка була пошкоджена внаслідок обстрілу 7 серпня. У результаті аварійно-відновлювальних робіт до 54 абонентів будинку відновлено газопостачання; 2 абоненти опломбовано; 24 — відключено від системи газопостачання. 

У Костянтинівці протягом тижня виявлено численні пошкодження об’єктів системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій. Зокрема, у с. Іванопілля виявлено 5 пошкоджень газових мереж. Як зазначалося раніше, газопостачання у цьому селі відновлено до понад 400 абонентів приватного сектору.

У Слов’янську виконано реконструкцію газової мережі, де внаслідок бойових дій було пошкоджено дворовий ввід. Крім того, фахівці Слов’янського УГГ продовжують працювати над відновленням газопостачання у Лимані. У деокупованому місті протягом тижня виявлено 21 пошкодження об’єктів системи газопостачання. 

У Рай-Олександрівці зафіксовано 8 пошкоджень газових мереж, які виникли в результаті бойових дій. В межах аварійно-відновлювальних робіт у селі газовики виконують опресування газопроводів. 

У Краматорську газовики виконують реконструкцію газопроводу з підключенням двох абонентів. Напередодні опалювального сезону проводяться ремонтні роботи на фланцевих та різьбових з’єднаннях на кранах багатоповерхових будинків. 

Аварійно-диспетчерською службою Донецькоблгазу зареєстровано три витоки газу, не пов’язаних з бойовими діями, які спричинили за собою тимчасове відключення 32 абонентів.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»