Відновлення газопостачання та підготовка газорозподільних мереж до опалювального сезону — результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» станом на 18 вересня.

У Лимані протягом тижня виявлено 16 пошкоджень системи газопостачання. Поза тим, у деокупованому місті розпочався черговий етап пусконалагоджувальних робіт. За два дні працівники Слов’янського УГГ змогли повернути газ до 203 домоволодінь.

Фахівці Костянтинівського УГГ відновили газопостачання до однієї з вулиць міста. У 61 абонента з березня цього року було відсутнє газопостачання через велику кількість уламкових пошкоджень газопроводів. За тиждень аварійно-відновлювальних робіт газовиками виявлено 25 пошкоджень, які виникли внаслідок бойових дій. Після вдало виконаних за наявної безпекової ситуації робіт споживачі знову мають доступ до газу.

Крім цього, на території Костянтинівського УГГ протягом тижня зареєстровано ще 3 пошкодження об’єктів системи газопостачання, які спричинили бойові дії.

У Краматорську газовики виконують ремонтні роботи щодо підготовки мереж до опалювального сезону. Зокрема, замінюють засувки на газопроводах та обстежують дворові вводи на наявність витоків. У багатоповерховому секторі триває заміна та встановлення побутових лічильників газу. 

Газовики Покровська протягом тижня виконали заміну надземного газопроводу діаметром 100 мм, регулювання обладнання ГРП та ШРП і перевірку параметрів спрацьовування ЗСК і ЗЗК.

Аварійно-диспетчерською службою Донецькоблгазу зареєстровано 3 витоки газу, не пов’язаних з бойовими діями, які спричинили за собою тимчасове відключення 130 абонентів.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»