Поточні ремонтні роботи та усунення наслідків обстрілів — АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» продовжує підтримку стабільного розподілу газу абонентам Донецької області.

Протягом минулого тижня на об’єктах системи газопостачання виявлено 5 пошкоджень, які виникли внаслідок бойових дій. З них одне пошкодження на території Краматорського УГГ, чотири — Костянтинівського. 

Аварійно-диспетчерською службою зареєстровано 3 витоки газу, не пов’язаних з бойовими діями, які спричинили за собою відключення трьох абонентів. 

Красноармійське УГГ протягом тижня працювало над поточними ремонтними роботами. Зокрема, газовики замінили ввід у багатоквартирний будинок, виконували ревізію засувок та перевіряли вентиляційні канали. 

На території Костянтинівського УГГ в результаті корозійного пошкодження газопроводу середнього тиску стався витік газу. Для проведення робіт на складній ділянці труби необхідно було б призупинити газопостачання до близько 6 тис. споживачів. Завдяки сучасним методам газовикам з Костянтинівки вдалося уникнути відключення та виконати ремонтні роботи на пошкодженій ділянці газопроводу.

У Слов’янську робітники протягом тижня займалися поточними ремонтами об’єктів системи газопостачання. У Лимані газовики виявили 17 пошкоджень системи газопостачання без витоків газу.

Фахівці Краматорського УГГ встановлювали лічильники абонентам багатоповерхових будинків. Виконували ремонтні роботи засувок та фланцевих з’єднань. 

В межах підготовки до опалювального сезону триває обстеження трас газопроводів. 

Служба обліку газу завершила прийом показань газових лічильників. За серпень вдалося зібрати від абонентів 39,7% показань:

- Красноармійське УГГ - 53,1%;

- Костянтинівське УГГ - 37,4%;

- Краматорське УГГ - 36,5% та Дружківське відділення Краматорського УГГ - 46,9%;

- Слов’янське УГГ - 33,6%.

Дякуємо абонентам Донецькоблгазу за вчасно передані показання та оплату послуг з розподілу газу!


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»