Донецькоблгаз протягом тижня працював над поточними ремонтними роботами та ліквідував наслідки обстрілів — результати діяльності газовиків станом на 4 вересня.

Аварійна газова служба протягом минулого тижня зареєструвала на об’єктах системи газопостачання Донецької області 51 пошкодження. З них три пошкодження з витоком газу, які спричинені бойовими діями, на території Костянтинівки. У Кураховому виявлено 11 пошкоджень без витоків газу. У Лимані — 37 пошкоджень без витоків газу.

Працівниками Костянтинівського УГГ виконано роботи по заміні пошкодженої ділянки підземного газопроводу довжиною 9 м, заміну непрацездатних застарілих засувок у газових колодязях на сучасні приварні кульові крани.

Фахівці Красноармійського УГГ замінили 16 метрів газопроводу низького тиску, який раніше було пошкоджено бойовими діями. Абоненти однієї з багатоповерхівок, яка була пошкоджена обстрілом 7 серпня, знову мають змогу користуватися газом.

У Краматорську газовики ліквідували наслідки негоди. Через падіння дерева на газопровід без газу залишилось 36 абонентів. Як повідомляв Донецькоблгаз раніше, після заміни ділянки газопроводу споживачі знову мають доступ до газу. 

Слов’янське УГГ протягом тижня виконувало поточні ремонтні роботи по місту. У Лимані газовиками виконано заміну засувок у газових колодязях, тривають опресувальні та зварювальні роботи на газопроводах низького та середнього тиску.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»