Протягом минулого тижня фахівці АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» працювали над ліквідацією наслідків бойових дій. 

У Покровську внаслідок ворожого обстрілу від 7 серпня без газу залишається 32 абоненти. На місці атаки тривають відновлювальні роботи. Крім того, газовики міста працюють над підготовкою мереж до осінньо-зимового періоду. Зокрема, протягом тижня пофарбовано 351 метр газопроводу та 128 метрів опор.

У Краматорську фахівці виконували ремонтні роботи на фланцевих та різьбових з’єднаннях на кранах багатоквартирних будинків. Також ремонтні роботи на надземних газопроводах проводились у пос. Біленьке.

Газовики Дружківського відділення виконували комплексне приладове обстеження надземних газопроводів із лазерним детектором RMLD

Робітники Слов’янського УГГ працювали над усуненням пошкоджень, що виникли внаслідок бойових дій, на газопроводі у с. Богородичне. Станом на 21 серпня близько 15 км газогону — від с. Новомиколаївка до блокового газорозподільчого пункту у Богородичному — обстежено та опресовано. 

У м. Лиман протягом тижня зафіксовано 38 пошкоджень об’єктів системи газопостачання. У місті тривають відновлювальні роботи.

Газовики Костянтинівського УГГ відновили газопостачання до с. Степанівка. Внаслідок ворожого обстрілу було зафіксовано 7 пошкоджень системи газопостачання. Після аварійно-відновлювальних робіт абоненти Степанівки знову мають можливість користуватися блакитним паливом у своєму приміщенні. 

Аварійно-диспетчерською службою зареєстровано 3 витоки газу, не пов’язаних з бойовими діями, які спричинили за собою відключення абонентів.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»