Протягом минулого тижня на об’єктах системи газопостачання Донецькоблгазу зафіксовано 13 пошкоджень різного ступеня, які виникли внаслідок бойових дій. З них 7 у Покровську, 2 у Костянтинівці, 4 у с. Клебан-Бик. Крім того, 65 пошкоджень зареєстровано на півночі області — у м. Лиман та с. Богородичне. 

У Покровську внаслідок ворожого обстрілу без газу залишається 28 абонентів приватного сектору, 380 абонентів державного сектору та 1 заклад громадського харчування. Тривають газовідновлювальні роботи. Поза тим вибухом пошкоджено будівлю газорозподільчого пункту: часткові осипання фасаду, тріщини в цегляній кладці, порушена цілісність кровлі, деформовані вхідні двері, вибито вікна.

Триває обстеження газопроводу у с. Богородичне. Минулого тижня газовикам зі Слов’янського УГГ вдалося закінчити роботи з відкачування води з газогону. Грунтовими та поверхневими водами, що потрапили в трубу через пробоїни, було забруднено близько трьох кілометрів газопроводу.

Фахівці Костянтинівського міськгазу замінили 11 метрів газопроводу середнього тиску у с. Новоселівка. Дана ділянка газогону середнього тиску була пошкоджена внаслідок бойових дій. Роботи вдалося виконати без відключення споживачів від системи газопостачання.


У Краматорську триває заміна ділянки надземного газопроводу на одному з підприємств. Також газовики виконували пуски газу до багатоквартирного сектору за заявками абонентів.

Аварійно-диспетчерською службою АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» зареєстровано 4 витоки газу, не пов’язаних з бойовими діями, які спричинили за собою відключення абонентів.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»