Результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» станом на 07.08. 2023 р.

Аварійно-диспетчерською службою Донецькоблгазу було зареєстровано 5 витоків газу, не пов’язаних з бойовими діями, які спричинили за собою відключення абонентів.

На території Краматорська виявлено одне пошкодження газопроводу, яке виникло раніше внаслідок бойових дій. Обстеження виконувалося за заявкою абонента, який повернувся з евакуації. Викликати газову службу споживачі можуть за номером 104.

Фахівці Костянтинівського УГГ працюють над ліквідацією пошкоджень на системі газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій. Протягом тижня, обстежуючи фланцеві та різьбові з’єднання поблизу місць пошкоджень, газовики усунули 48 витоків газу на кранах багатоповерхівок. 

У Богородичному разом із саперами ДСНС вдалося повністю пройти трасу газогону у цьому населеному пункті. Після вилучення рятувальниками вибухонебезпечних предметів вздовж нього, газовики виконували обстеження газопроводу на наявність пошкоджень.

У Лимані протягом тижня газовики зафіксували 132 пошкодження об’єктів системи газопостачання без витоків газу. Нині у місті газопроводи опресовано на 90%. На інших пошкоджених ділянках триватимуть газозварювальні роботи. 

Газовики Покровська та Краматорська працюють над поточними ремонтними роботами. Зокрема, виконують ревізію засувок та технічне обслуговування регуляторів.

Незважаючи на бойові дії, в Управліннях по газопостачанню та газифікації Донецькоблгазу забезпечується дотримання належного санітарного стану охоронних зон об’єктів газопостачання, а саме здійснюється покос трави навколо газорозподільчих пунктів, шафових ГРП та газових колодязів.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»