Результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» станом на 31.07. 2023 р.

Виконували аварійні та відновлювальні роботи — результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» протягом тижня.

У селищі Олексієво-Дружківка газовики Дружківського відділення провели роботи по механічному від’єднанню від системи газопостачання газопроводу середнього тиску до промислового підприємства. Водночас фахівці провели технічне обслуговування та ревізію засувок. Для виконання робіт було відключено 1066 споживачів. Нині абоненти знову мають можливість користуватися природним газом.

У Костянтинівці газовики працювали над відновленням раніше пошкоджених мереж. Протягом тижня на території діяльності міськгазу виявлено 13 пошкоджень системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій. Аварійні ситуації локалізовані вчасно.

У Лимані за минулий тиждень виявлено 65 пошкоджень без витоків газу. У місті тривають зварювальні та опресувальні роботи.

Поза тим, протягом тижня аварійники Донецькоблгазу зареєстрували 3 витоки газу, не пов’язаних з бойовими діями, які спричинили за собою відключення абонентів.

У Покровську газовики виконали заміну 6 метрів газопроводу. Дана ділянка газогону була пошкоджена корозією. 

Фахівці Слов’янського міськгазу працюють над обстеженням газопроводу середнього тиску від селища Новомиколаївка до Богородичного. Зокрема, газовики виконують перевірку газогону на герметичність.

За фактом самовільного втручання у систему газопостачання та несанкціонованого відбору газу у Слов'янську виявлено двох абонентів. Порушників відключено від газорозподільчої мережі.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»