Результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» станом на 24.07. 2023 р.

Продовжуємо оперативно долати наслідки ворожих обстрілів на газових мережах — результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» протягом тижня.

З 17 по 23 липня аварійно-диспетчерською службою зареєстровано 56 пошкоджень об’єктів системи газопостачання з витоками газу, пов’язаних з бойовими діями. 

Зокрема, в четверг внаслідок обстрілу Миколаївки, що на території Слов’янського УГГ, зафіксовано 6 пошкоджень газопроводів. Ушкодження ліквідовано. 

У п’ятницю через серію потужних ударів по Костянтинівці зафіксовано 26 пошкоджень газових мереж. Серед них — підземний газопровід низького тиску. Майже дві тисячі абонентів одного з районів міста могли б залишитися без газопостачання. Втім фахівці Костянтинівського УГГ оперативно ліквідували пошкодження, тому відключення вдалося уникнути. 

Внаслідок обстрілу Дружківки пошкоджено ввідний газопровід, витоки локалізовано вчасно.

Поза тим, у Лимані протягом тижня виявлено 143 пошкодження без витоків газу. У місті тривають опресувальні та зварювальні роботи. Разом із саперами ДСНС проводяться обстеження ділянок газопроводів.

Впродовж тижня аварійники зареєстрували 5 витоків газу, не пов’язаних з бойовими діями, які спричинили за собою відключення абонентів. Після проведення ремонтних робіт абоненти знову будуть підключені до системи газопостачання.

Крім відновлення газових мереж після обстрілів, фахівці Донецькоблгазу виконують планові ремонтні роботи. У Краматорську газовики обстежують газопроводи за допомогою сучасного приладу RMLD. У Покровську триває технічне обслуговування регуляторів, ревізія засувок та обстеження стояків на витоки. 

На території Слов’янського УГГ виявлено абонента, який здійснив несанкціоноване самовільне підключення до системи газопостачання. Порушника від’єднано від газорозподільчих мереж.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»