Результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» станом на 26.06. 2023 р.

Працюємо над поточними ремонтами та оперативно реагуємо на аварійні ситуації — результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» з 19 по 26 червня.

Поблизу с. Новомиколаївка замінена ділянка пошкодженого від снаряду газопроводу. Після завершення ремонтно-відновлювальних робіт ділянка газогону пройшла випробування на герметичність.

У Лимані тривають відновлювальні роботи. Протягом тижня у місті зареєстровано 388 пошкоджень об’єктів системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій. 

Через інтенсивні обстріли тимчасово припинене газопостачання до с. Рай-Олександрівка. Як зазначалося раніше, відновлення можливе за безпечних умов для проведення робіт з локалізації та ліквідації аварійних ситуацій.

Крім цього, на території ліцензійної діяльності Донецькоблгазу зареєстровано 38 пошкоджень газопроводів з витоками газу, спричинених бойовими діями. Серед них — 24 пошкодження на території Костянтинівського УГГ. Втім, в управлінні продовжують виконуватися регламентні роботи. Зокрема, згідно з графіком обстежуються траси газопроводів. Служба обліку газу працює у штатному, наскільки це можливо, режимі.

В ніч на 26 червня російські окупанти пошкодили будівлю відділення у Дружківці. Ушкоджень зазнали й газопроводи.

Міськгаз Покровська працює над благоустроєм об’єктів системи газопостачання. Зокрема фахівці протягом тижня пофарбували 273 метри газопроводу та 106 метрів опор. Також газовики працювали над обстеженням газових мереж, фланцевих з’єднань та засувок.

Протягом тижня аварійно-диспетчерська служба зареєструвала 10 витоків газу, не пов’язаних з бойовими діями, які спричинили за собою відключення абонентів.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»