Результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» станом на 05.06. 2023 р.

Долали наслідки ворожих атак і продовжували надавати якісні послуги абонентам.

В надійних руках тримають в робочому стані систему газопостачання фахівці Костянтинівського УГГ. Протягом минулого тижня на території управління аварійно-диспетчерською службою зафіксовано 60 пошкоджень об’єктів газорозподільчої системи, які виникли внаслідок бойових дій. Газовики оперативно локалізовували й усували наслідки обстрілів.

Минулими вихідними сильного обстрілу з боку окупантів зазнало с. Рай-Олександрівка, що на території Слов’янського міськгазу. Зафіксовано 8 заявок на 31 пошкодження газопроводів. Більше 60 абонентів опинилися без газопостачання — відновлювальні роботи розпочали від сьогодні, 5 червня. 

У Лимані завершили опресувальні роботи. За період з 29 травня до 4 червня там виявлено 104 пошкодження газорозподільчої системи. Нині абоненти знову мають можливість користуватися блакитним паливом. В інших деокупованих населених пунктах півночі Донеччини газовики обстежували мережі на наявність можливих витоків лазерним детектором RMLD

Фахівці Краматорського та Красноармійського управлінь по газопостачанню та газифікації регулярно виконують регламентні роботи. Триває заміна кранів, ремонти опор та обхід трас газопроводів згідно з графіком.

Аварійно-диспетчерська служба Донецькоблгазу протягом тижня зареєструвала 6 витоків газу, не пов’язаних з бойовими діями, які спричинили за собою відключення абонентів.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»