Результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» станом на 29.05. 2023 р.

Спеціалісти АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» протягом тижня працювали над забезпеченням мешканців Донеччини безперебійним та якісним газопостачанням.

У Лимані триває опресування газопроводів. Фахівці Слов’янського міськгазу на місцях витоків замінювали прокладки та усували пробоїни. Пошук місць витоків виконували, зокрема, і лазерним детектором RMLD.

Газовики Краматорського та Красноармійського управлінь по газопостачанню та газифікації виконували планові ремонтні роботи. Спеціалісти здійснювали технічне обслуговування регуляторів, обходили траси газопроводів, обстежували стояки на наявність можливих витоків, перевіряли опломбованих раніше абонентів.

Усували наслідки обстрілів газовики Костянтинівки. Зокрема, під потужну ворожу атаку на початку минулого тижня потрапив мкр-н Сантуринівка, там наші спеціалісти локалізували пошкодження. У с. Новоселівка, після дозволу командування ДСНС, газовики з успіхом провели відновлювальні роботи — 23 абоненти знову мають можливість користуватися блакитним паливом.

Через аварійно-диспетчерську службу з 22 по 28 травня зареєстровано 41 заявку на 129 пошкоджень газопроводів, які виникли в результаті бойових дій. Крім цього, 7 заявок на 14 пошкоджень без витоків газу зареєстровано у м. Лиман. Протягом тижня, аварійники виявили 9 витоків газу, не пов'язаних з бойовими діями, які спричинили за собою відключення абонентів.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»