Результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» станом на 15.05. 2023 р.

АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» продовжує виконувати газовідновлювальні роботи!

Протягом тижня вдалося виявити та відремонтувати на газопроводах 102 пошкодження різного ступеню, що виникли в результаті бойових дій. Серед них 15 — по місту Лиман, 9 у Кураховому, 1 в Яцьківці.

Спеціалісти Костянтинівського УГГ, як ми повідомляли раніше, відновили газопостачання у с. Новооленівка. Виконати роботи вдалося лише після обходу саперами ДСНС маршруту вздовж 6 кілометрів газопроводу.

Пуск газу виконали у селі Яцьківка. 87 абонентів деокупованого населеного пункту відтепер мають можливість користуватися блакитним паливом у своїх оселях!

У Слов’янську триває комплексне приладове обстеження газопроводів та дворових вводів. Газовики здійснювали шпилькування газопроводів середнього тиску з метою пошуку місць витоків газу.

Фахівці Краматорського УГГ обстежують мережі на наявність ймовірних після обстрілів пошкоджень. Виконують роботи лазерним детектором RMLD. Цього тижня міськгазом також здійснювався виїзний прийом абонентів у Очеретиному, Сергіївці, Красноторці.

У Покровську цього тижня газовики обстежували мережі на витоки. Згідно з графіком виконувалися ремонтні та регламентні роботи.

Аварійно-диспетчерська служба працює в цілодобовому режимі. Протягом тижня через АДС зареєстровано 8 витоків газу, пов’язаних з відключенням абонентів.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»