Результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» станом на 08.05. 2023 р.

Виконуємо ремонтні та відновлювальні роботи під ворожими кулями — результати АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» за тиждень

Протягом минулого тижня аварійно-диспетчерською службою зареєстровано 35 заявок, пов’язаних з пошкодженнями газопроводів через бойові дії. Серед них — 22 без витоків газу на деокупованих територіях.

Газовики Краматорська долають наслідки ворожих атак та виконують аварійно-відновлювальні роботи на пошкоджених газопроводах.

У Слов’янську вдалося відновити газ на провулку Парковий до багатоповерхівки, яка постраждала внаслідок ворожого обстрілу 14 квітня. 

Роботи з опресування газопроводів тривають на деокупованих територіях. Газовики перевіряють траси газогонів на наявність пошкоджень, здійснюють демонтаж зруйнованих дворових вводів. Зокрема, в Лимані протягом тижня виявлено та ліквідовано 15 пошкоджень газопроводів, а в с. Яцьківка — 21.

Після розмінування піротехніками ДСНС ділянки до с. Новооленівка, фахівці Костянтинівського УГГ змогли обстежити газогін та виявити пошкодження. На 6 км газопроводу тривають ремонтні роботи.

Газовики Красноармійського УГГ виконують технічне обслуговування станцій катодного захисту та регуляторів згідно з графіком.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»