Результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» станом на 01.05. 2023 р.

Долаємо наслідки ворожих дій та невпинно працюємо далі - результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» протягом тижня.

У Краматорську та Дружківці газовики обстежували газопроводи після обстрілів. Протягом тижня міськгаз також проводив перевірку раніше відключених абонентів.

Красноармійське УГГ згідно з планом робіт працювало над технічним обслуговуванням регуляторів. Для зручності абонентів було здійснено виїзд у віддалене від міста село Гришине.

Фахівці Костянтинівського УГГ вкотре ліквідують тяжкі наслідки обстрілів. 26 квітня окупанти пошкодили газорозподільну систему у місті – шість багатоквартирних будинків (234 квартири) та 29 будинків приватного сектору залишились без газопостачання. Вже наступного дня газовики відновили стабільне постачання блакитного палива споживачам державного сектору міста Костянтинівка.

Розпочали відновлювальні роботи у с. Яцьківка. У раніше окупованому селі на півночі області є значні пошкодження газової системи. Протягом тижня аварійно-диспетчерською службою зареєстровано 16 заявок на 153 пошкодження різного ступеню, які сталися внаслідок бойових дій. Фахівці Донецькоблгазу виконують зварювальні роботи.

У Лимані триває обстеження та опресування наземних та підземних газових мереж. За тиждень через АДС зареєстровано 19 заявок на 61 пошкодження, спричинене бойовими діями.

Крім того, з 24 по 30 квітня до аварійно-диспетчерських служб надійшло 17 викликів, в результаті чого аварійними бригадами було локалізовано численні пошкодження газопроводів, що сталися внаслідок обстрілів. Поза тим, аварійно-відновлювальні бригади області ліквідували 14 аварій, через які стався витік газу.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»