Результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» станом на 24.04. 2023 р.

Усупереч ворожим атакам АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» працює в штатному режимі — долаємо наслідки обстрілів та підтримуємо в робочому стані газове господарство області!

Газовики Покровська виконували поточні ремонти газових колодязів на території управління, обстежували регулятори та усували витоки газу.

Краматорське УГГ працювало над ремонтними заявками від населення та пуском газу у багатоповерхівках за зверненням споживачів.

Фахівці Слов’янського міськгазу продовжують роботи на деокупованих територіях. У Лимані триває опресування газопроводів середнього тиску з метою виявлення ймовірних витоків природного газу.

Для зручності вирішення питань абонентів активно працюють виїзні бригади. Наприклад, служба обліку газу Костянтинівського УГГ минулого тижня працювала зі споживачами у таких віддалених селах як Катеринівка, Клебан Бик і Нова Полтавка.

Протягом тижня через обстріли зафіксовано 26 пошкоджень газопроводів, з них 19 - у м. Лиман. Ушкодження локалізовано та усунено в оперативному порядку. Поза тим, газовики області ліквідували 8 аварій, через які стався витік газу.

Зазначимо, що крім газопроводів чи газового обладнання, постійних пошкоджень зазнають приміщення наших міськгазів на території ліцензійної діяльності АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ». Відтак, минулого тижня наслідки обстрілів усували у Слов’янську та Костянтинівці.

Тримаємо стрій заради безпечного та безперебійного газопостачання нашим абонентам!


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»