ПОВІДОМЛЕННЯ ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»

Щодо відсутності у ОКП «Донецьктеплокомуненерго» постачальника природного газу

Станом на 24.03. 2021 р. ОКП «Донецьктеплокомуненерго» відсутнє в реєстрі споживачів будь-якого постачальника в інформаційній платформі Оператора ГТС України по ПАТ «Донецькоблгаз» та не закріплено за постачальником із спеціальними обов’язками на якого відповідно до статті 11 Закону України "Про ринок природного газу" Кабінетом Міністрів України покладені спеціальні обов’язки з постачання природного газу певній категорії споживачів та який не має права відмовити таким споживачам в укладенні договору постачання природного газу. Таким постачальником із спеціальними обов’язками згідно Постанови КМУ від 19 жовтня 2018 р. № 867 визначено AT “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” до 1 травня 2021 р. постачати природний газ, виробникам теплової енергії, які здійснюють виробництво теплової енергії для всіх категорій споживачів (фізичні або юридичні особи, які використовують теплову енергію на підставі договору).

Номінації та підтвердження постачальника в наявності, як і раніше, тільки по ПАТ «Маріупольгаз» на території своєї ліцензійної діяльності.

ЗАУВАЖУЄМО, що ПАТ «Донецькоблгаз» вчинило всі можливі і необхідні заходи та дії, а також письмово сповістило всі необхідні Державні органи влади (організації) для вирішення критичної ситуації щодо відсутності постачальника природного газу для теплопостачальної організації ОКП «Донецьктеплокомуненерго».