ТЕРМІНОВЕ ЗВЕРНЕННЯ ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»

Щодо мінування адміністративних будівель (доповнено)

Зі спливом 48 годин з моменту повідомлення про замінування всіх службових приміщень ПАТ «Донецькоблгаз» та Краматорського УГГ, співробітники МНС, Національної поліції України та СБУ, повністю заблокувавши роботу підприємства на 08 годин, під час проведення огляду місця події, жодних вибухових речовин та пристроїв не виявили.  

Крім цього, хочемо зазначити, що огляд місця події працівниками поліції проводився із порушенням норм діючого законодавства, зокрема ст. 30 Конституції України та ст. 233 КПК України без дозволу слідчого судді, суду та без добровільної згоди власника приміщень, розташованих на території ПАТ «Донецькоблгаз» та Краматорського УГГ.

Зауважуємо, що всупереч ч. 7 ст. 223 КПК України (обшук або огляд житла чи іншого володіння особи, обшук особи здійснюються з обов’язковою участю не менше двох понятих незалежно від застосування технічних засобів фіксування відповідної слідчої (розшукової) дії)) огляд місця події проводився без участі понятих.

Після проведення огляду місця події, співробітники МНС, Національної поліції України та СБУ, покинули службові приміщення ПАТ «Донецькоблгаз» та Краматорського УГГ.