ТЕРМІНОВЕ ЗВЕРНЕННЯ ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»

щодо мінування адміністративних будівель

ПАТ «Донецькоблгаз» терміново повідомляє, що станом на 11 годину ранку 09 березня робота центрального апарату та всіх структурних підрозділів нашого підприємства заблокована, працівники вимушені залишити свої робочі місця, виїзді аварійних автомобілів заблоковані.

Повне блокування роботи ПАТ «Донецькоблгаз» відбувалося внаслідок повідомлення про замінювання всіх службових приміщень ПАТ «Донецькоблгаз», ЯКЕ БУЛО НАПРАВЛЕНЕ до органів поліції 07 БЕРЕЗНЯ 2021 року, тобто ДВА ДНІ ТОМУ.

Таким чином, починаючи з 06 березня органи влади та поліції здійснювали протизаконний тиск на підприємство та вчиняли протиправні дії, а з 09 березня вдалися до повного блокування роботи ПАТ «Донецькоблгаз» через повідомлення про «начебто» мінування службових приміщень нашого підприємства. Відкритим залишається питання, чому органи поліції та ДСНС реагували на повідомлення про мінування службових приміщень ПАТ «Донецькоблгаз» цілих 2 дні... .

ПАТ «Донецькоблгаз» діє виключно в межах чинного законодавства України, а деякі особи усвідомлюючи протиправність своїй дій вдаються до методів, які на нашу думку зовсім не притаманні європейській державі.

 

ПАТ «Донецькоблгаз» неодноразово зазначало, що ситуація з припиненням газопостачання ОКП «Донецькотеплокомуненерго» виникла внаслідок наявності заборгованості ОКП «Донецькотеплокомуненерго» перед НАК «Нафтогаз України» в розмірі близько 3 мільярдів гривень, а єдиним можливим варіантом вирішення цієї ситуації є погашення ОКП «Донецькотеплокомуненерго» заборгованості перед НАК «Нафтогаз України».

07 березня 2021 року до органів поліції надійшло повідомлення про мінування всіх службових та технічних приміщень ПАТ «Донецькоблгаз».

09 березня 2021 року робота ПАТ «Донецькоблгаз» повністю заблокована співробітниками поліції, СБУ та ДСН із посиланням на повідомлення про мінування від 07 березня 2021 року.

Два дні знадобилося органам державної влади для реагування на повідомлення про мінування ПАТ «Донецькоблгаз», що поставило під загрозу життя та здоров’я людей. Можливо в службових приміщення ПАТ «Донецькоблгаз» шукають 3 мільярди гривень для того щоб ОКП «Донецькотеплокомуненерго» погасило свою заборгованість перед НАК «Нафтогаз України», або природний газ в балонах для ОКП «Донецькотеплокомуненерго»…………….