ТЕРМІНОВЕ ЗВЕРНЕННЯ ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ»

щодо порушення кримінальних проваджень

На виконання припису НАК «Нафтогаз України» та у відповідності з п.п.3 гл.5 р.VI,  п.1 гл.7 р. VІ, підпункт 6 п. 1 гл. 7 р. VI Кодекса ГРМ, п.5 гл.1 р. I Кодекса ГРМ, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015  № 2494.

06 березня 2021 року технічні працівники ПАТ «Донецькоблгаз» на виконання положень чинного законодавства України здійснювали роботи по обмеженню газопостачання на об’єкти ОКП «Донецьктеплокомуненерго».

Із засобів масової інформації стало відомо про те, що органи Національної поліції України відкрили кримінальне провадження відносно ПАТ «Донецькоблгаз», який нібито в порушення Постанови Кабінету Міністрів України (якої саме не зазначено) і на фоні зниження температури повітря перекрив газопостачання для 59 котелень ОКП "Донецьктеплокомуненерго".

В черговий раз ПАТ «Донецькоблгаз» наголошує на тому, що дії щодо відключення об’єктів ОКП «Донецьктеплокомуненерго» відбуваються у передбачений діючим законодавством України спосіб.

Водночас, представниками структурних підрозділів ПАТ «Донецькоблгаз» по кожному населеному пункту, в якому розташовані об’єкти ОКП «Донецьктеплокомуненерго» були подані заяви про вчинення кримінальних правопорушень на посадових осіб органів місцевого самоврядування, органів Національної поліції України, співробітників ОКП «Донецьктеплокомуненерго», а також на невідомих осіб, які втручались і блокували господарську діяльність ПАТ «Донецькоблгаз» і втручались під час здійснення заходів по відключенню від системи газопостачання об'єктів ОКП «Донецьктеплокомуненерго», несанкціоновано відновлювали газоспоживання, тобто вчиняли дії, які фактично кваліфікуються як самоуправство (ст. 356 КК України) і протидія законній господарській діяльності (ст. 206 КК України) нашого Товариства.

Зазначаємо, що протиправні дії вищевказаних осіб є кримінально караними діяннями, відповідальність за вчинення яких передбачена Кримінальним кодексом України.