Пройшов місяць, як «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» перейшов під управління НАК НАФТОГАЗ України.
За цей короткий термін сталося чимало подій.
✅ Змінився не тільки тип акціонерного товариства, члени правління «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» а також і підхід до роботи підприємства в цілому.
✅ Проінспектовано підрозділи фронт-офісу (абонентські відділи) АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» в усіх регіонах.
✅ Розпочато впровадження корпоративного стилю в підрозділах товариства, першу чергу в тих, які обслуговують клієнтів, приведено діяльність товариства до вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
✅ За результатами інспекцій абонентських відділів розробляються заходи щодо впровадження сучасних стандартів та технологій обслуговування клієнтів.
✅ З метою вихода підприємства зі збитковості, розроблено проект заходів щодо зменшення технологічних втрат природного газу (згідно норм ВТВ) в мережах товариства та запобіганню крадіжок газу споживачами.
✅ Розробляються заходи по автоматизації діяльності всіх напрямків роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ». Оновлено офіційний сайт підприємства для більш зручного користування. Запрацювала та активно наповнюється сторінка в мережі Facebook.
✅ Посилено роботу в напрямку виявлення несанкціонованих газопроводів, втручань в роботу засобів вимірювальної техніки/лічильників, несанкціонованого відновлення газопостачання та інших порушень. Результатами роботи стало виявлення 44 таких порушень та нараховання штрафних санкцій на суму більше 3 млн. гривень.
✅Проведено робочі зустрічі з Головою Донецької обласної державної адміністрації та головами міст, на яких обговорено питання щодо впровадження заходів по сталому проходженню опалювального сезона теплопостачальними підприємствами, виявленню безхазяйних мереж газопроводів з метою їх оприбуткування на баланс місцевих органів або АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ», та ще багато інших важливих питань, які допоможуть безпечно та безперебійно забезпечити населення та підприємства послугами транспортування природного газа, надавати комфортні, якісні послуги нашим клієнтам.


СИЛА ПРАГНЕНЬ РУЙНУЄ МЕЖІ