19.10.2021 р. в районі населених пунктів Яковлівка та Берестове Соледарської ОТГ Бахмутського району, Оператором ГРМ (Артемівське УГГ) було ліквідовано аварійну ситуацію на розподільному підземному газопровід високого тиску Ø 325 мм.

Роботи проводились в несприятливих погодних умовах (болотиста місцевість, дощ). Проте, завдяки злагодженим діям працівників Артемівського УГГ, ремонт пошкодженої ділянки газопроводу було виконано в найкоротший термін без відключення газу в населеному пункті Берестове.

В даний час Артемівським УГГ проводяться роботи по відновленню газопостачання с. Яковлівка, згідно пункту 7.17 розділу VII Правил безпеки систем газопостачання, затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15.05.2015 р. за № 285, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08 червня 2015 р. за № 674/27119.

Наголошуємо, що відновлення газопостачання в с. Яковлівка, можливо здійснити в найкоротший термін, за умови надання споживачами природного газу доступу до своїх садиб/квартир представникам Артемівського УГГ.

avariyna1 avariyna1