З метою забезпечення безпечної життєдіяльності населення Донецької області, підвищення рівня підготовки фахівців бригад аварійно-диспетчерських служб у газовому господарстві з питань безаварійної і безперебійної роботи систем газопостачання, оперативного проведення аварійних і відновлювальних робіт, перевірки готовності бригад аварійно-диспетчерських служб до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, 23 вересня 2021 року на базі Костянтинівського управління по газопостачанню та газифікації відбувся заключний етап огляду-конкурсу бригад аварійно-диспетчерських служб філій ПАТ «Донецькоблгаз».

На проведенні одинадцятого огляду-конкурсу бригад аварійно-диспетчерських служб були присутні керівники ПАТ «Донецькоблгаз», міський голова м. Костянтинівка, представники Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці,  Головного управління ДСНС України у Донецькій області та Станції швидкої медичної допомоги   м. Костянтинівка.

Конкурсні завдання були максимально наближені до реальних умов проведення робіт на системах газопостачання. Всі команди продемонстрували своє вміння і професійні навички з питань локалізації  аварії на підземному газопроводі, експлуатації газорегуляторних пунктів, а також рівень теоретичних знань.

Дії бригад аварійно-диспетчерських служб оцінювалися комісією, у склад якої входили кваліфіковані фахівці апарату управління ПАТ «Донецькоблгаз»  та його структурних підрозділів.

Під час проведення тренувальних занять учасники конкурсу виявили не тільки високий рівень теоретичних знань та практичних навичок, а також  і  професійну майстерність з локалізації аварійних ситуацій на газових мережах.

На підставі наданих протоколів та за висновками роботи комісії були визначені переможці огляд-конкурсу, а також визначені бригади, які набрали максимальну кількість балів при виконанні конкурсних завдань в кожній номінації.

Призові місця розподілилися в наступним чином:

1 місце – Слов'янське УГГ

2 місце - Красноармійське УГГ

3 місце – Краматорське УГГ

Переможцями в номінаціях стали:

- «Оснащення спеціалізованого автомобіля аварійно-диспетчерської служби матеріально-технічними засобами» - Артемівське УГГ;

- «Технічний стан спеціалізованого автомобіля аварійно-диспетчерської служби» - Торецьке відділення Костянтинівського УГГ;

- «Укомплектованість бригади аварійно-диспетчерської служби необхідною документацією» - Мар’їнське відділення Красноармійського УГГ;

- «Уміння користуватися засобами індивідуального захисту» - Слов'янське УГГ;

- «Надання домедичної допомоги» - Красноармійське УГГ;

- «Теоретична підготовка» - Дружківське відділення Краматорського УГГ;

- «Роботи в ГРП» - Красноармійське УГГ;

- «Виконання робіт з пошуку витоку газу та локалізації аварійної ситуації (робота на полігоні)» - Слов'янське УГГ;

- «Локалізація витоку газу на підземному газопроводі (робота у приямку)» - Краматорське УГГ;

- «Кращий керівник робіт» - Логвіненко Т.В. - Красноармійське УГГ;

- «Кращий слюсар з аварійно-відбудовних робіт у газовому господарстві» - Кучер О.Г. і Тволенко А.С. - Краматорське УГГ;

- «Кращий диспетчер АДС» - Зима Ю.В. - КостянтинівськЕ УГГ;

- «Кращий водій АДС» - Ковальов М.С. - Слов'янське УГГ.

Вітаємо переможців та номінантів огляду-конкурсу!