У липні місяці Краматорським управлінням по газопостачанню та газифікації (УГГ) проводилися аварійно-відновлювальні роботи по ліквідації газового колодязя та заміні запірного пристрою (засувки) на сучасний шаровий кран з підземним встановленням в районі сада Бернацького із застосуванням прогресивних технологій компанії «Ravetti», яка є світовим лідером з виробництва і розробки обладнання для проведення ремонтних робіт на трубопроводах під тиском.

Фахівцями УГГ були виконані всі необхідні підготовчі роботи у найкоротший термін. Співробітники спрацювали чітко, старанно, швидко та сумлінно, з дотриманням вимог Правил безпеки систем газопостачання (НПАОП 0.00-1.76-15) і охорони праці при виконанні робіт підвищеної небезпеки.

Перевага даної технології полягала в проведенні ремонтних робіт без відключення побутових та не побутових споживачів природного газу.

Устаткування показало себе, як зразок безпечного, технологічного і фінансово ефективного рішення, яке забезпечило одностороннє перекриття газопроводу в точці відсікання, дозволило виконати роботи без припинення газопостачання 15-ти тисячам абонентів (приблизно 50-ти тисячам мешканців м. Краматорськ), уникнути втрат природного газу при заповненні та продувці розподільних газопроводів та тривалого процесу по пуску газу споживачам.