Щороку 28 квітня в Україні відзначається День охорони праці. З метою підвищення рівня безпеки, покращенню умов праці, запобіганню виробничих ризиків, у всіх філіях підприємства було проведено низку організаційно-технічних заходів.

Зокрема, під час Тижня охорони праці відбулися:

  • у Дружківському відділенні зустріч із представником ГУ ПФУ у Донецькій області Сергієм Кондратенко;
  • у Краматорському УГГ круглий стіл із Заступником начальника відділу нагляду з питань безпеки праці північного напрямку Управління інспекційної діяльності у Донецькій області Сергієм Бєловим;
  • у Слов’янському УГГ зустріч з головним державним інспектором з питань праці Артемом Губенко та проведення занять з питання мінімізації ризиків під час газозварювальних робіт та робіт з обслуговування обладнання ГРП;
  • у Костянтинівському УГГ зустріч із представником ГУ ПФУ у Донецькій області Сергієм Кондратенко та представником Східного міжрегіонального управління державної служби України з питань праці Олександром Ігнатьєвим;
  • у Красноармійському УГГ круглий стіл із представником Східного міжрегіонального управління державної служби України з питань праці Олегом Ісаєнко.

Навчання працівників безпечним умовам праці — одна з головних складових в охороні праці, а тому починати виховувати небайдужість до цінності свого життя та здоров'я, життя та здоров'я оточуючих, формувати високу культуру безпеки праці слід з раннього дитинства.

Використання творчих здібностей дітей та залучення до цього процесу їхніх батьків може бути одним із шляхів вирішення зовсім «не дитячих» проблем у сфері охорони праці, а також дієвим превентивним заходом запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

З цією метою, у період проведення Тижня охорони праці серед дітей наших газовиків було проведено конкурс дитячого малюнку: «Охорона праці очима дітей».

Результати конкурсу ми оголосимо незабаром на офіційних ресурсах АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ».

Ми нагадуємо собі та іншим, що безпека — це наш пріоритет. Кожен працівник заслуговує на безпечне робоче середовище, і ми робимо все можливе, щоб забезпечити його!


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ