Абонентські відділи міськгазів приймають населення у приміських та віддалених населених пунктах.

Споживач під час такого прийому може:

дізнатися суму нарахування за розподіл газу;

  • звірити останні показання газового лічильника, які зафіксовані Оператором ГРМ;
  • отримати квитанції з послуги розподілу газу;
  • переоформити особовий рахунок;
  • отримати фахову консультацію, повʼязану з обліком газу.

Зокрема, цього тижня фахівцями Краматорського УГГ було здійснено прийом населення у Ясногірці, Красноторці та Біленькому. Оператори надали необхідні консультації 122 абонентам.

Найпоширеніше питання серед населення: «Скільки я маю сплачувати за розподіл газу в цьому році?».

Зазначимо, що сума за послуги розподілу природного газу оновлена. Вартість доставки енергоресурсу на 2024 рік сформована на основі річного споживання.

Втім тариф на послуги розподілу природного газу у 2024 році для абонентів АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» не змінився і становить 1,416 грн. за 1 м3 на місяць (з ПДВ).

Однак суми в платіжках залежатимуть від вашого споживання газу впродовж минулого газового року - з 1 жовтня 2022 року по 30 вересня 2023 року. 

Відповідно до об’ємів спожитого газу в попередній газовий рік для споживача розраховується плата за розподіл природного газу на наступний календарний рік.

Мобільні бригади абонвідділів організовано за ініціативи Голови правління АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» Вадима БАТІЯ.

"Перевірив роботу виїзних бригад. Населення активно користується даною послугою, що є для нас важливим показником! Плануємо й надалі працювати в цьому напрямку. Наша мета: покращити не лише якість надання послуг для наших споживачів, але й умови роботи виїзних бригад", - наголосив Вадим БАТІЙ.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ