День охорони праці-2023

Щороку 28 квітня, відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 р. №685/2006, у нашій країні відзначають День охорони праці.

Цей напрям є основною складовою успіху кожного підприємства. В умовах активних бойових дій на території Донецької області ми особливо дбаємо про безпеку наших працівників.

З метою підвищення існуючого рівня охорони праці, враховуючи рішення Міжнародної організації праці, в АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» забезпечено проведення Тижня охорони праці.

Ряд організаційно-технічних заходів проходить під девізом: «Безпечне та здорове робоче середовище — основний принцип і право на роботі» (A Safe and healthy working environment as a fundamental principle and right at work).

Головною задачею є залучення співробітників до процесу формування політики щодо покращення безпеки та здоров’я працівників на роботі в умовах додаткових щоденних ризиків, пов’язаних з воєнною агресією ворога.

“Для нас це не просто формальність чи зобов’язання. Ми докладаємо великих зусиль, аби в таких складних умовах дотримуватися правил безпеки, навчати наших співробітників та більш ефективно досягати нових цілей. Для мене, як керівника, важлива думка моїх колег. Тому я відкрито приймаю від робітників ідеї та пропозиції щодо покращення умов їхньої праці”, — наголошує Голова правління АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» Вадим БАТІЙ.

Важливо усвідомлювати, що безпека на робочому місці залежить від кожного з нас. Тому ми закликаємо всіх співробітників дотримуватися Правил охорони праці. Будьте уважними та обережними на роботі, допомагайте одне одному та повідомляйте про будь-які небезпечні ситуації або порушення!


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ