Міжнародний день пам'яті Чорнобиля

Роковини техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС вшановуються усім світом сьогодні, 26 квітня.

Це була страшна трагедія, яка вразила всю планету. Радянська влада підло приховала цей факт від суспільства, спричинивши жахливі наслідки. Ніхто не міг оцінити масштабу ситуації! Близько півмільйона людей загинули від радіації, 8,5 млн жителів України та сусідніх країн отримали опромінення. Борцями за життя під час ліквідації аварії стали понад 600 тисяч осіб. 30 співробітників АЕС загинули..

Ця дата вкотре нагадує нам про багатостраждальний путь теренів нашої держави, який триває й досі. В період повномасштабної війни росіяни знову створюють потенційну ядерну загрозу не лише для України, а й для всього світу. Захоплення території ЧАЕС, окупація найбільшої в Європі АЕС в Енергодарі, провокації та умисні підступи.

“Українці завжди боролись за існування своєї нації. Ціна за це надвисока! Жах того часу ми усвідомлюємо в повній мірі зараз, коли щоденно за наше з вами “завтра” гинуть сини і доньки. Не забуваймо про героїзм усіх, хто брав участь у ліквідації наслідків тієї жахливої аварії, та не допустимо подібного знову!”, — каже Голова правління Вадим БАТІЙ.

ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ пам’ятає тих, хто загинув, страждає та продовжує боротися з наслідками цієї трагедії!


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ