Слюсар ВБГО з Покровського міськгазу Наталя Соловйова нагороджена орденом Княгині Ольги III ступеня.

Згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського за вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість, виявлені у ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури, сумлінне виконання професійного обов’язку та з нагоди Міжнародного жіночого дня державною нагородою відзначена слюсар АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» Наталя Соловйова.

Орден жінці вручив Міністр енергетики України Герман Галущенко.

«Дякую вам за ваш героїзм, професіоналізм, відданість роботі і країні. Рівність прав та повага один до одного - це те, що нас, українців,  ціннісно відрізняє та об'єднує. Завдяки цій єдності та взаємоповазі, впевнений, ми обов'язково переможемо!» - повідомив Герман Галущенко.

Наталя Соловйова працює в Донецькоблгазі з 2017 року. Її керівниця, начальниця Покровського УГГ, Вікторія Ахмадєєва зазначає: "Неймовірна гордість за нашу співробітницю! Я пам'ятаю, як приймала її на роботу, як навчала та допомагала їй зі складнощами. Такі нагороди мотивують наших колег".

Щиро вітаємо Наталю із заслуженою нагородою та від імені усієї родини газовиків АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» висловлюємо повагу!НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ