Рік незламності

Знову 24 лютого. День, що став початком року незламності!

На період повномасштабного вторгнення газові мережі АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» стали черговою ціллю для російських окупантів на сході України. Їхньою метою було знищити нашу віру в перемогу, руйнуючи все на своєму шляху.

За рік бойовими діями пошкоджено та зруйновано майже 500 км газопроводу. Крім того, до 1000 км газогону — під тимчасовою окупацією ворога.

Щодо газового обладнання підприємства — 47 ГРП та ШГРП зазнали пошкоджень.

Проте ми прийняли новий виклик реальності та попри обстріли лагодимо наші мережі! Газовики Донецькоблгазу щоденною працею демонструють готовність чинити спротив війні!

“Цей рік приніс нам багато втрат, змінив кожного з нас та зробив наш колектив сильнішим! Ми продовжуємо забезпечувати якісним газопостачанням ті населені пункти Донеччини, де це можливо, - понад 220 тисяч абонентів з блакитним паливом. Дякуємо українським захисникам, що дають змогу нам працювати на газовому фронті!”, - зазначає Голова правління АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» Вадим Батій.

ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ!

Звертаємо Вашу увагу, що на території зони ліцензійної діяльності АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» ведуться активні бойові дії. Подробиці про стан газопроводів чи газових обладнань на певних ділянках є відсутніми. У зв’язку з цим, наразі неможливо надати повну інформацію стосовно пошкоджень або руйнувань.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ!