Напередодні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, який відзначається кожну другу неділю вересня, голова правління АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» Вадим Батій привітав співробітників підприємства з професійним святом.

У п'ятницю, о 10 годині він відвідав Бахмут, де під канонаду артилерійських обстрілів зачитав лист від Голови правління НАК «Нафтогаз» Юрія Вітренка та особисто привітав співробітників Артемівського управління і вручив їм грамоти за багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у роботу газового господарства в умовах військового стану.

«У важкі часи воєнного стану кожен з вас сумлінно виконував свої обов'язки, часто ризикуючи життям. Ви робили і робите все для того, аби зберегти безперервне газопостачання до кожної оселі області. Ми - одна сім'я, ми допомагаємо один одному та постійно удоскалюємо свої професійні навички», - наголосив Вадим Батій. – «Усі разом ми вже довели, що українці – це нація нескорених. Я пишаюся вами, вашим подвигом та висловлюю слова щирої подяки та вдячності від себе особисто та від кожного мешканця Донецької області».

Вже о 13.00 у Краматорську він відзначив найкращих співробітників Красноармійського, Краматорського, Слов'янського та Костянтинівського управлінь та привітав іменинників з Днем народження.

«Впевнений, що вже найближчим часом ми зможемо відновити роботу «Донецькоблгаза» та налагодити газопостачання», - наголосив Вадим Батій.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ