В результаті чергового ракетного обстрілу Краматорська 5 травня зазнали пошкоджень багатоквартирні будинки міста. Без газопостачання залишилось дуже багато абонентів. Але, незважаючи на те, що багато містян евакуювались на більш безпечні території, наші працівники швидко змогли відновити подачу блакитного палива для 935 квартир.

Невдовзі від краматорців на адресу підприємства надійшов лист з подякою. "Від мешканців будинку №** по вул. О.Вишні висловлюю велику подяку співробітникам Краматорського УГГ, які відновили газопостачання нашого будинку, постраждалого від ракетного удару. Дуже чемні, ввічливі, привітні співробітники, які гарно і вміло виконують свою справу, молодці! Велике дякую!", - написала місцева мешканка.

179 квартир наразі залишились непридатними для життя, а в 159 квартир газопостачання буде відновлено одразу після повернення мешканців з евакуації.

ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ продовжує сумлінно виконувати свою роботу та попри надскладні і небезпечні умови наші хоробрі колеги працюють, щоб підтримувати газові мережі для своїх клієнтів.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ