У Костянтинівці за січень 2022 року спеціалістами лабораторії було проведено 70 аналізів фізико-хімічних показників природного газу. І цю послугу можуть замовити споживачі газу.

Перевірити якість газу, іншими словами визначити компонентний склад, можна лише шляхом лабораторних досліджень. Для цього на базі Костянтинівського Управління газового господарства #ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ працює атестована Виробничо-вимірювальна лабораторія. Саме її працівники аналізують й контролюють якість газу, ступінь його одоризації, температуру точки роси.

Лабораторія щоденно здійснює  відбір проб природного газу  в міських мережах на газорегуляторних пунктах в житлових районах міст та населених пунктах Донецької області. А якщо споживач природного газу не впевнений, що якість газу  відповідає заявленій, то він має право ініціювати проведення даного аналізу. Єдине – вже за власні кошти.

Відбір проб газу здійснюється на найближчому газорегуляторному пункті, а не в помешканні споживача, оскільки природний газ – це вибухонебезпечна речовина, і виконання цієї роботи в будинку суперечить «Правилам безпеки систем газопостачання».


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ