Відповідно до п. 1 та п. 2 гл. 6 р. VI Кодексу газорозподільних систем, який затверджений Постановою НКРЕКП від 30.09.2015  №2494:

Розрахунки споживача за послуги розподілу природного газу, що надаються Оператором ГРМ (АТ «Донецькоблгаз») за договором розподілу природного газу, здійснюються виходячи з величини річної замовленої потужності об’єкта (об’єктів) споживача та оплачуються споживачем рівними частками протягом календарного року.

Місячна вартість послуги розподілу природного газу визначається як добуток 1/12 річної замовленої потужності об’єкта (об’єктів) споживача на тариф, встановлений Регулятором для відповідного Оператора ГРМ із розрахунку місячної вартості одного кубічного метра замовленої потужності.

Річна замовлена потужність об’єкта (об’єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається згідно гл. 6 р. VI Кодексу ГРМ. Для розрахунку річної замовленої потужності на 2022 рік газовим роком  вважається період з 01.10.2020 по 30.09.2021.

Оплата вартості послуги з розподілу природного газу за Типовим договором розподілу природного газу здійснюється Споживачем, який не є побутовим, на умовах попередньої оплати до початку розрахункового періоду.

Оплата вартості послуги з розподілу природного газу за Типовим договором розподілу природного газу здійснюється Споживачем, який є побутовим, до 20 числа (включно) місяця, в якому надаються послуги з розподілу природного газу

Відповідно до Постанови НКРЕКП від 22.12.2021 №2746 «Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» з 01 січня 2022 року встановлений тариф на послуги розподілу природного газу – у розмірі 1,416 грн. за 1 м3 на місяць з урахуванням ПДВ.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Інформаційні повідомлення»