Артемівське УГГ АТ «Донецькоблгаз» проводить роботу по інформуванню абонентів про використаний об’єм газу за минулий газовий рік (з 1 жовтня 2020 року по 1 жовтня 2021 року). Ця інформація потрібна для того, щоб абонент знав яку суму йому потрібно сплачувати щомісяця за послугу розподілу.

Труба як система однаково потрібна усім споживачам. Тому і був обраний механізм оплати  з урахуванням пропорційного використання газу індивідуально кожним споживачем у попередній фактичний період та запропонований для оплати, але рівномірними щомісячними платежами (одна дванадцята зафіксованого в минулий рік від послуги транспортування річного обсягу газу).
Рівномірність оплати протягом року: рівномірний розподіл вартості послуги - це бонус, у першу чергу для споживача, тому що індивідуальні доходи (зарплата) у нас з Вами не міняється на зиму і це зручно, щоб частка витрат на можливість користуватись газом у доходах та витратах споживача була постійною!

Абоненти інформуються шляхом отримання квитанції у якій зазначені річна замовлена потужність за попередній газовий рік, діючий тариф за послугу розподілу, щомісячний платіж та інша інформація.

Абонент також може отримати потрібну інформацію за телефонами 050-222-08-17 та 48-24-86; 48-34-43, або у абонентському відділі управління з 8 до 17 години без перерви.


СИЛА ПРАГНЕНЬ РУЙНУЄ МЕЖІ