Шановні абоненти та користувачі послуг АТ «Донецькоблгаз»!

АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» повторно інформує про те що не здійснює постачання природного газу з 01.10. 2020 р., а тільки розподіл природного газу. Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 20.10. 2021 р. № 1080 «Про забезпечення проведення розрахунків за послуги розподілу природного газу» оплату за послугу розподілу природного газу необхідно здійснювати на поточні рахунки із спеціальним режимом використання на відповідні УГГ.

Споживачі, які мають заборгованість за спожитий природний газ до 30.09. 2020 р. повинні повністю погасити заборгованість на рахунки відповідного УГГ АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ».

АТ «Донецькоблгаз» нагадує, що споживач повинен здійснювати оплату за постачання природного газу своєму діючому постачальнику з яким уклав типовий договір на його розрахунковий рахунок та не допускати виникнення заборгованості перед таким постачальником.

Для повернення помилково сплачених коштів за постачання природного газу, Вам необхідно звернутися з заявою та необхідним пакетом документів(копії паспорту, ідентифікаційного коду, квитанції, фотофіксація показників лічильника газу) до відповідного УГГ.

#Донецькоблгаз #Нафтогаз