Дані порушення виявлено Службою дисципліни споживання природного газу АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» під час обстеження систем газопостачання.

Переважна більшість випадків стосується несанкціонованого відновлення газопостачання або втручання в роботу лічильників газу. До прикладу, в зоні діяльності Краматорського УГГ зафіксовано 29 випадків втручання в роботу ЗВТ, Слов’янського УГГ — 23. У Костянтинівці викрито 29 випадків зупинки (пошкодження) вузла обліку газу та 14 випадків несанкціонованого відновлення газопостачання.

За виявленими фактами вжито міри по їх усуненню. Зокрема, були проведені засідання комісій у відповідних УГГ. Загальна сума штрафних санкцій складає близько 8 млн грн.

“Військовий стан не повинен породжувати безвідповідальність за скоєні злочини серед населення. Правопорушники, які підключаються без дозволу до газорозподільних мереж або намагаються зменшити обсяг спожитого газу за допомогою сторонніх предметів, переконані, що таким чином заощаджують кошти. Подібна економія є сумнівною. Якщо Ви незаконно споживаєте газ, Вам доведеться сплатити чималу компенсацію. За статистикою, розмір відшкодування за незаконне споживання газу може сягати до 300 тис. грн”, — наголошує Голова правління АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» Вадим БАТІЙ

Газове господарство щоденно працює над тим, аби в умовах бойових дій зберігати систему газопостачання у технічно-справному стані та надавати абонентам Донецької області безперебійний доступ до блакитного палива. Втім порушення з боку споживачів перешкоджають цьому. 

Звертаємо Вашу увагу, що втручання в систему газопостачання несе загрозу її цілісності та провокує аварійні ситуації, що спричиняє загрозу Вашому життю та здоров’ю!

Легальне споживання блакитного палива є запорукою Вашої безпеки!


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Інформаційні повідомлення»