Напередодні опалювального сезону Донецькоблгаз нагадує про важливість вчасного технічного обслуговування газового обладнання. В умовах повномасштабної війни це питання є ще більш актуальним, оскільки ворожі обстріли можуть вивезти газові мережі з технічно-справного стану.

Для того, щоб отримати комплекс профілактики газових приладів від фахівців вам необхідно лише звернутися до міськгазу із заявою, заключити договір та сплатити послугу!

Чекати на слюсаря Донецькоблгазу Ви можете вже на другий робочий день з моменту написання заяви. 

Зазначимо, що маломобільні абоненти або абоненти похилого віку можуть викликати додому слюсаря без візиту до міськгазу. 

Ми рекомендуємо проводити технічне обслуговування газових приладів у домоволодіннях кожного споживача раз на рік. 

Вартість ТО залежить від встановленого обладнання. У послугу входить контроль за технічним станом приладів протягом року, перевірка на загазованість, виявлення місць витоку газу, очищення, змащення, регулювання та інші операції з утримання працездатності і справності системи газопостачання. 

Чому слід звертатися за технічним обслуговуванням саме до фахівців Донецькоблгазу: 

- висококваліфікована підготовка;

- наявність відповідної ліцензії;

- багаторічний досвід. 

Газове обладнання житлових і громадських будинків, самовільно замінене особами або підприємствами, що не мають відповідного дозволу, підлягає відключенню від системи газопостачання згідно вимог п. 5.7 ПБСГ. 

Подбайте про безпечний комфорт вдома заздалегідь. Щоб замовити якісне технічне обслуговування в АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ», звертайтеся до Вашого УГГ.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Інформаційні повідомлення»