Шановні замовники послуг розподілу природного газу по АТ «Донецькоблгаз»!

Відповідно до Кодексу ГРМ затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09. 2015 р. № 2494 Ви маєте можливість до 12.10.2023 р. уважно ознайомитися з інформацією щодо замовлення річної потужності на 2024 рік наступним чином:

з 01.10.2023 р. побутові споживачі – в особистому кабінеті споживача, в квитанціях на сплату послуги розподілу (платіжні документи);

з 01.10.2023 р. споживачі що не є побутовими – в актах приймання-передачі послуги розподілу природного газу за вересень місяць 2023 р або в інформаційному листі.

Споживач, що не є побутовим, має право не пізніше ніж до 20 жовтня календарного року, що передує розрахунковому, подати Оператору ГРМ уточнену заявку на величину річної замовленої потужності.

Крім того, у зв’язку з військовою агресією рф та вимушеною евакуацією населення, підприємств та організацій, всі Споживачі мають право безпосередньо звернутися у відповідне УГГ Оператора ГРМ для отримання інформації по потужності та для подачі змін персоніфікованих даних (адреса підприємства, контактні дані, електрона скринька тощо), як того вимагає р. ХІІ Типового договору розподілу природного газу затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015  № 2498.

АТ «Донецькоблгаз», як Оператор ГРМ, нагадує:

  • про необхідність передавати показники лічильника природного газу до відповідного структурного підрозділу (УГГ) Оператора ГРМ з 01 по 05 число кожного місяця;
  • про необхідність своєчасно та в повному обсязі сплачувати надані послуги розподілу природного газу Оператору ГРМ;
  • про необхідність укладання договору постачання природного газу всім категоріям споживачів з будь яким діючим Постачальником. Побутові споживачі, які досі не приєдналися до умов договору постачання природного газу, отримують природний газ від постачальника «останньої надії» (ПОН). Відповідно до РОЗПОРЯДЖЕННЯ КМУ від 12 вересня 2023 р. № 793-р визначено на період воєнного стану та протягом шести місяців після його припинення або скасування товариство з обмеженою відповідальністю “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” постачальником “останньої надії” без проведення конкурсу.

НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Інформаційні повідомлення»